Od dnešního dne jsou vám vstupenky zase o trochu blíž!

Ve všech předprodejích se dají zakoupit permanentky! V předprodejní síti Ticketstream pak pořídíte i další vstupenky (VIP, rodinná, 7+1). Lokální předprodejní místa na vás čekají:

Harrachov: TIC Harrachov – Harrachov 150, tel.: 481 529 600
Rokytnice nad Jizerou: Městské informační centrum – Horní Rokytnice 197, tel.: 481 522 001
Vysoké nad Jizerou: Trafika na náměstí – Vysoké nad Jizerou 229, tel.: 605 465 366

Neváhejte s nákupem, levnější to nebude wink

 

Chystáte se na festival Keltská noc 2023 vyrazit s rodinou, pak určitě oceníte: rodinná permanentka (2+2), s partou kamarádů se vám bude hodit: 7+1 skupinová permanentka a pokud chceme mít pohodlí a krásný výhled pak využijte VIP vstupenku.

V případě, že si zakoupíte jednotlivé vstupné, tak kdo ví, která speciální nabídka se vás bude týkat příští rok…

Dymytry

 

I letos se můžete těšit na skvělou scénu kapely Dymytry, která pro velký loňský úspěch vystoupí na Keltské noci i letos!

Kompletní seznam kapel pro letošní ročník!

 

Vypouštíme do světa kompletní seznam kapel pro letošní ročník! Přijeďte si s námi užít festival s nejlepším výhledem přímo pod skokanskými můstky v Harrachově. Zahrají vám:


TŘI SESTRY, DYMYTRY, VYPSANÁ FIXA, FIRKIN (H), PSH, COCOTTE MINUTE, JAROSLAV UHLÍŘ, IVAN MLÁDEK & BANJO BAND, E!E, SPS, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, DOCTOR P.P., LETY MIMO, SYNOVÉ VÝČEPU, JIŘÍ SCHMITZER, ZÁVIŠ, KOHOUT PLAŠÍ SMRT, DERATIZÉŘI, MADAM ROYAL, VHS.

Keltská noc 2023

 

Vypouštíme do světa první kapely, které vám budou dělat společnost na Keltské noci 2023.


Kromě naší stálice skupiny Tři sestry se těšte na kapely Vypsaná fiXaPSHE!ESPSIvan Mládek a Banjo BandFirkinCocotte MinuteJaroslav UhlířDoctor P.P.ZávišTotální nasazeníSynové výčepuLety mimoDeratizéřiKohout plaší smrtMadam RoyalVHS a další.

Zároveň vydáváme přátelské varování, že nejlevnější permanentky budou v prodeji pouze do konce roku!

Více v Program festivalu Keltská noc 2023.