24. ročník festivalu Keltská noc

 

24. ročník festivalu Keltská noc aneb festival s nejlepším výhledem, pořádaný v nejvyšší nadmořské výšce v ČR proběhne 8.-10. srpna 2019!

Program dolaďujeme a brzy uveřejníme. Vstupenky již v předprodeji!

 

Přijďte pobejt!

Děkujeme všem návštěvníkům letošního 23. ročníku festivalu, za jejich účast a posíláme vám malou vzpomínku.

Velké díky patří i našim partnerům, bez kterých by to nešlo!!!

DÍKY!

Lístky na Keltskou noc 2019 a pražský koncert Tří sester!

 

Na stánku Shopáku během letošní Keltské si budete moci zakoupit vstupenky v limitované emisi, již i na příští ročník za bezkonkurenční cenu 500,-Kč a zároveň s tím jdou zde poprvé do prodeje i lístky na speciální pražský koncert Tří sester a Slobodné Európy, který se bude konat 28.10.2018 v den výročí vzniku samostatného Československa v Malé sportovní hale. Zde bude cena 380,-Kč v limitované edici 100 ks.

Keltská noc - sen gurmánů!

 

Letos jsme se též zaměřili na zkvalitnění produkce občerstvení, takže se můžete těšit na vskutku delikatesní hody! Mezi vybranými pokrmy nebudou chybět: Langoše, hamburgery, palačinky, gruzínské čebureky, masové pánve a mnoho dalšího.

Nad tím vším ovšem ční krajové krkonošské speciality: Sejkory z polepských brambor a vybraného krkonošského zelí, pravé krkonošské kyselo a houbový jakub čili kuba!

Přijeďte si odpočinout od veder na Keltskou noc!

 

Sami uznáte, že letošní vlna veder je už opravdu neúnosná. Máme pro vás elegantní řešení! Přijeďte na Keltskou noc do Harrachova! Zatímco pražskou i moravskou metropoli sužují diluviální teploty, venkov se prakticky roztekl, tak v Krkonoších u mamutího můstku je příjemně! Navíc předpověď vypadá perfektně, takže co s načatým víkendem je jasná věc!

Pro prvních 100 příchozích do areálu navíc každý den je přichystáno 100 piv zadara a zdarma je též stanové městečko, což když si vezmete, že parkovné na centrálním parkovišti stojí jen 50kč/den dělá z Keltské noci takovou dovolenou za hubičku!