24. ročník festivalu Keltská noc aneb festival s nejlepším výhledem, pořádaný v nejvyšší nadmořské výšce v ČR proběhne 8.-10. srpna 2019!

Program dolaďujeme a brzy uveřejníme. Vstupenky již v předprodeji!

 

Přijďte pobejt!

Děkujeme všem návštěvníkům letošního 23. ročníku festivalu, za jejich účast a posíláme vám malou vzpomínku.

Velké díky patří i našim partnerům, bez kterých by to nešlo!!!

DÍKY!

Na stánku Shopáku během letošní Keltské si budete moci zakoupit vstupenky v limitované emisi,  již i na příští ročník za bezkonkurenční cenu 500,-Kč a zároveň s tím jdou zde poprvé do prodeje i lístky na speciální pražský koncert Tří sester a Slobodné Európy, který se bude konat 28.10.2018 v den výročí vzniku samostatného Československa v Malé sportovní hale. Zde bude cena 380,-Kč v limitované edici 100ks 

Letos jsme se též zaměřili na zkvalitnění produkce občerstvení, takže se můžete těšit na vskutku delikatesní hody! Mezi vybranými pokrmy nebudou chybět: Langoše, hamburgery, palačinky, gruzínské čebureky, masové pánve a mnoho dalšího. Nad tím vším ovšem ční krajové krkonošské speciality: Sejkory z polepských brambor a vybraného krkonošského zelí, pravé krkonošské kyselo a houbový jakub čili kuba!

Sami uznáte, že letošní vlna veder je už opravdu neúnosná. Máme pro vás elegantní řešení! Přijeďte na Keltskou noc do Harrachova! Zatímco pražskou i moravskou metropoli sužují diluviální teploty, venkov se prakticky roztekl, tak v Krkonoších u mamutího můstku je příjemně! Navíc předpověď vypadá perfektně, takže co s načatým víkendem je jasná věc!

Pro prvních 100 příchozích do areálu navíc každý den je přichystáno 100 piv zadara a zdarma je též stanové městečko, což když si vezmete, že parkovné na centrálním parkovišti stojí jen 50kč/den dělá z Keltské noci takovou dovolenou za hubičku!