Areál festivalu Keltská noc - pohled na stage se zázemím a stanovým městečkem.

 

Festivalový areál se bude rozkládat na dostatečném prostoru doskočiště mamutího můstku v Harrachově, s hledištěm pro 7000 diváků, velkokapacitním stanem, fernet truckem, festivalovým městečkem s produkčním a technickým zázemím. Ve festivalovém městečku bude připraveno občerstvení návštěvníků, stánky se suvenýry, kavárna, čajovna a plnohodnotný dětský koutek s profesionálním personálem. V blízkosti areálu je možnost sportovního využití…

Bezplatné stanování je možné v horním campu na vyhrazené ploše přímo za areálem festivalu tedy na dojezdovou plochou obou můstků. Vaše výhoda bude v tom, že nebudete muset šlapat z dolního campu do kopce a navíc bude též otevřený stánek jak do stanového městečka tak do areálu! Takže pivko přímo do stanu! Stanování v obou campech bude možné již od čtvrtka odpoledne (do nedělního dopoledne) a je zdarma! Pozor: Stanovat na nevyhrazených místech je přísně zakázáno a bude pokutováno Policií ČR a Správou KRNAP. Stanová městečka jsou opravdu pouze pro stany či širáčníky, nikoliv pro automobily. Ty zanechejte na centrálním parkovišti.

Kapacita stanových městeček je omezená, možnost levného ubytování je i v Camping Jiskra Harrachov. Dále doporučujeme ubytování: penzion Markéta, penzion Myslivna (v těsném sousedství areálu). Další tipy na ubytování naleznete na stránkách města Harrachov.

Navigovat do areálu festivalu Keltská noc na souřadnice Mapy Google Maps 50°46'9.419"N, 15°25'39.716"E.
 

1 1 1 1 1 0.00 hlasů (0 hlasujících)

 

Předpověď počasí

Jasno

7.2°C

Harrachov

Jasno
Vlhkost: 80%
Vítr: N - 2.02 M/S
So 2.77°C / 15.12°C Jasno
Ne 4.93°C / 18.87°C Jasno
Po 7.54°C / 19.83°C Jasno