Programová skládačka s plánkem areálu.

Festivalový areál se bude rozkládat na dostatečném prostoru doskočiště mamutího můstku v Harrachově, s hledištěm pro 7000 diváků, festivalovým městečkem s produkčním a technickým zázemím. Ve festivalovém městečku bude připraveno občerstvení návštěvníků, stánky se suvenýry, kavárna a plnohodnotný dětský koutek s profesionálním personálem. V blízkosti areálu je možnost sportovního využití…

Za mírný poplatek je možné využít horní camp na vyhrazené ploše přímo za areálem festivalu tedy na dojezdovou plochou obou můstků. Máte tedy jedinečnou možnost oficiálně nocovat v horách. Vaše výhoda bude i v tom, že nebudete muset šlapat z dolního campu do kopce a navíc zde bude zajištěno sociální vybavení v podobě, pohodlné wc, kabinkových sprch a tekoucí vody. Vstup do horního kempu je za mírný poplatek, vstup zakoupíte na pokladně při vstupu do areálu.

Stanování v obou campech bude možné již od čtvrtka odpoledne (do nedělního dopoledne)! Pozor: Stanovat na nevyhrazených místech je přísně zakázáno a bude pokutováno Policií ČR a Správou KRNAP. Stanová městečka jsou opravdu pouze pro stany či širáčníky, nikoliv pro automobily. Ty zanechejte na centrálním parkovišti.

Kapacita stanových městeček je omezená, možnost levného ubytování je i v Camping Jiskra Harrachov. Dále doporučujeme ubytování: penzion Markéta, penzion Myslivna (v těsném sousedství areálu). Další tipy na ubytování naleznete na stránkách města Harrachov.

Navigovat do areálu festivalu Keltská noc na souřadnice Mapy Google Maps 50°46'9.419"N, 15°25'39.716"E.
 

1 1 1 1 1 0.00 hlasů (0 hlasujících)

 

Předpověď počasí

Ojediněle oblačnost

14.55°C

Harrachov

Ojediněle oblačnost
Vlhkost: 86%
Vítr: NW - 3.15 M/S
Po 9.83°C / 19.73°C Dešťová přeháňka
Út 10.78°C / 23.31°C Jasno
St 14.28°C / 25.43°C Slabý déšť