Areál festivalu Keltská noc - pohled na stage se zázemím a stanovým městečkem.

 

Festivalový areál se bude rozkládat na dostatečném zatravněném prostoru doskočiště mamutího můstku v Harrachově, s hledištěm pro letošní ročník upraveným na 1000 + 1000 diváků v jednotlivých sektorech, velkokapacitními stany, festivalovým městečkem a produkčním a technickým zázemím. Ve festivalovém městečku bude připraveno občerstvení návštěvníků včetně krajových specialit, stánky se suvenýry, kavárna, čajovna, i atrakce pro sportovní vyžití...

Bezplatné stanování je možné v horním campu na vyhrazené ploše přímo za areálem festivalu tedy na dojezdovou plochou obou můstků. Vaše výhoda bude v tom, že nebudete muset šlapat z dolního campu do kopce a navíc bude též otevřený stánek jak do stanového městečka tak do areálu! Takže pivko přímo do stanu! Stanování v obou campech bude možné již od čtvrtka odpoledne (do nedělního dopoledne) a je zdarma! Pozor: Stanovat na nevyhrazených místech je přísně zakázáno a bude pokutováno Policií ČR a Správou KRNAP. Stanová městečka jsou opravdu pouze pro stany či širáčníky, nikoliv pro automobily. Ty zanechejte na centrálním parkovišti.

Kapacita stanových městeček je omezená, možnost levného ubytování je i v Camping Jiskra Harrachov. Dále doporučujeme ubytování: penzion Markéta, penzion Myslivna (v těsném sousedství areálu). Další tipy na ubytování naleznete na stránkách města Harrachov.

Navigovat do areálu festivalu Keltská noc na souřadnice Mapy Google Maps 50°46'9.419"N, 15°25'39.716"E.
 

1 1 1 1 1 0.00 hlasů (0 hlasujících)

 
Slunečno

14°C

Harrachov

Slunečno

Vlhkost: 47%

Vítr: 4 km/h

  • 18 .9. 2020

    Převážně slunečno 15°C 2°C

  • 19 .9. 2020

    Převážně zataženo 16°C 5°C

csendeplsk