Harlej

 

Za svou dvacetiletou kariéru má tato punk rocková pětka, pocházející z Prahy, ale i z Plzně a Mladé Boleslavi, na kontě 11 řadových alb, 1 Best Of album a 1 DVD, které bylo oceněno Zlatou deskou. K úspěšným prodejům hudebních nahrávek přidává kapela i skoro 1000 odehraných koncertů převážně v Čechách a na Moravě, ale i na Slovensku. Kapela si udělala i koncertní výlet do USA a zcela právem patří k pravidelným headlinerům tuzemských velkých festivalů.

První polovina roku 2016 je pro Harlej ve znamení vydání vzpomínkového DVD „Harlej 20 let aneb Tady máš, Bože, co jsi chtěl“.

Rok 2015 znamenal pro skupinu oslavy 20. výročí jejího vzniku. Velké turné, vyvrcholilo 5.12.2015 ve velkém sále pražské Lucerny. Bylo vyprodáno, hrálo se bezmála plné tři hodiny a vrcholem koncertu byl nepřetržitý osmiminutový chorál závěrečné melodie z hitu Proč pocit mám, který zpívala celá zaplněná velká Lucerna!
Jarní  turné nazvané „Harlej tour DVD 20 let – Jedeme dál“ představí novou koncertní podobu skupiny. Léto bude patřit letním festivalům, všechno začne v dubnu Plzeňským Majálesem na Lochotíně a bude pokračovat vystoupením na Votvíráku, Magmafestech, Keltské noci, Pekelném ostrově, Jamrocku a dalších.

www.harlej.cz
www.facebook.com/HarlejCZ

 

 

5 1 1 1 1 1 5.00 hlasů (2 hlasujících)