Keltská noc Harrachov

 

Vážení návštěvníci,

oznámení, že festival bude rozdělen na sektory, vzbudilo vášnivou diskusi. Z některých názorů je patrné, že ne všichni vědí, že toto rozdělení je ze zákona povinné.
Proto tedy jen stručné vysvětlení toho, jak se věci mají:

Všechny festivaly musí splňovat nová hygienická pravidla, což je hlavní a zároveň jediný důvod, proč musíme my i jiní pořadatelé akcí s návštěvností nad 1000 osob rozdělit areál na sektory.

Tyto sektory, které musí být od sebe 4 metry, jsou zakotveny ve vládním nařízení a pokud bychom se tím neřídili, festival by nemohl proběhnout.

Věřte, že ani nám to není příjemné a působí nám to organizační komplikace a máme s tím spojené další náklady. Nicméně to bereme jako fakt a nutnou daň za to, že festival vůbec bude.

Se sektory jsou spojeny i další změny, ale děláme maximum, abyste o Keltskou noc letos nepřišli - a taky nepřijdete, a to i za cenu, že z finanční stránky pro nás festival podle všeho nebude plusový.

Prosíme tedy o určitou shovívavost a pochopení, že festival nemůže proběhnou ve stejné formě, jak tomu bylo loni. Ta nařízení nám to prostě nedovolují. I tak věříme, že to bude parádní ročník a s prvním riffem všichni zapomeneme na všechny tyhle starosti a "nějaké sektory" bude ta nejmenší starost.

Níže několik odpovědí na vaše nejčastější dotazy:

Kde se bude nacházet stanové městečko? Bude opět na doskočišti i dole za penzionem Tesla?

Ano, kempy budou jako vzdy. V další aktualizované mapě již kempy uvidíte. :-)

Čtvrteční program je zrušen?

Bohužel ano. Kapacita festivalu musí být omezena, což nám nedovoluje prodat tolik vstupenek, abychom finančně pokryli produkci čtvrtečního programu, který byl z velké části dotován z hlavních festivalových dnů.

Jak to bude s acoustic stagí?

Momentálně řešíme, zda bude technicky možné, aby acoustic stage byla a zároveň jsme jako pořadatelé dodrželi všechna hygienická nařízení.
O osudu stage rozhodnou následující týdny.

Budou vstupenky na místě?

Ano, vždy si necháváme na místě pár vstupenek pro "náhodné pocestné", budou to pouze dvoudenní vstupenky do areálu 1 i areálu 2.

Můžu si vyměnit vstupenku do areálu 1 za areál 2 nebo naopak?

Vzhledem k tomu, že sektory mají limitovanou kapacitu, kterou musííme hlídat, tak to nelze. Jediná možnost je vzájemná výměna vstupenek mezi návštěvníky ještě před vstupem do areálu.

Proč nevystoupí Harlej?

Harlej jsme měli krátce na plakátech, ale bohužel došlo ke změně a kapela nevystoupí. Vzhledem ke všem problémům, které ale kapely v posledních měsících potkaly, je spíše štěstí, že na festivalu je u větších kapel jen jedna tato změna.

Doufáme, že vás ale poteší, že do pátečního programu jsme nově přidali Vypsanou fiXu a ještě oznámíme jednu kapelu na sobotu.

 

 

1 1 1 1 1 0.00 hlasů (0 hlasujících)